چهاردهمین نمایشگاه صنعت برق ایران  در تاریخ 17 آبان لغایت 20 آبان ماه 1393 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
در این نمایشگاه  شرکت هایی از شاخه های مختلف و مرتبط صنعت برق  شرکت داشتند و اقدام به عرضه محصولات یا خدمات خود  در قالب بروشور و کاتالوگ و نمونه های مدل سازی شده و حتی نمونه های واقعی کردند.
شرکت هایی در حوزه  تولید انرژی ، ترانسفورماتورها، حوزه انتقال نیرو، کابل سازی، روکش های کابل،  ذخیره سازی،  وسایل استفاده کننده، محافظ ها، تولید انرژی پاک و انرژی سبز ، خدمات مشاوره مهمترین ِ این شاخه ها بود.
در واقع از شروع تفکر تولید انرژی تا پایان استفاده ی آن  در سالن های این نمایشگاه قابل مشاهده بود.

واحد کالایی شرکت کارگزاری اردیبهشت ایرانیان مانند بسیاری از نمایشگاه های تخصصی دیگر در شاخه های مختلف صنعت و تجارت که حضور می یافت، در این نمایشگاه نیز با حضوری پررنگ اقدام به اطلاع رسانی درباره بورس کالا، نحوه خرید از آن و نحوه پیشرفت ِ صنعت برق از طریق بورس کالا کرد.
مشاوران و  مسئولین کارگزاری اردیبهشت ایرانیان با مراجعه به غُرف ِ  مختلف نمایشگاه  از جمله شرکت های کابل سازی  اقدام به اطلاع رسانی در خصوص امکان خرید مس و آلومینیوم و نیز مواد اولیه ساخت روکش های کابل  کردند  که با استقبال مدیران و مسئولین کارخانه ها قرار گرفت و در روز های بعد  کارگزاری اردیبهشت میزبان مسئولین این شرکت ها بود.

نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران در ساعت 16 روز 20 آبان  خاتمه یافت.

تصاویری از این نمایشگاه را در این صفحه می بینید