New Page 3

 

گزارش بازدید نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و ماشین آلات وابسته 1393


گزارش بازدید نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و ماشین آلات وابسته 1393تهران، ۲۹ اردیبهشت تا ۱ خرداد ، میزبان دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی ایران (بزرگترین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی خاورمیانه)، خواهد بود که تاکنون با استقبال شرکت های داخلی و خارجی مواجه شده است.
در این نمایشگاه که از سوی راه آن جمهوری اسلامی ایران حمایت ویژه شده است، صدها شرکت بزرگ داخلی و خارجی، نوین ترین تکنولوژی ها ، تجهیزات ، صنایع و خدمات حوزه صنعت حمل و نقل را ارائه خواهند کرد.
دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی ایران ، همچنین از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت ، وزارت راه و شهر سازی، انجمن صنایع ریلی،انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل ریلی، اتحادیه قطارهای شهری( مترو)، دانشکده مهندس راه آهن و پایگاه خبری تین نیوز هم مورد حمایت و مشارکت قرار گرفته است.
در این نمایشگاه بین المللی، انواع صنایع و خدمات مختلف ریلی بخش مسافری درون شهری، برون شهری و بخش باری، انواع واگن ها، واگن‌های نیرومحرکه، واگن مولد ، واگن مانوری ، لوکوموتیو برقی و دیزلی، قطعات مصرفی واگن های اتوبوسی، واگن های باری، شرکت های حمل و نقل ریلی، شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش ،خدمات تعمیر ونگهداری و خدمات بیمه ای، ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.
 
بهروز برادران نویریاین گزارش توسط بهروز برادران نویری از شرکت کارگزاری اردیبهشت ایرانیان تهیه و منتشر شده است :
از تاریخ 29 اردیبهشت تا 1 خرداد 1390 نمایشگاه حمل و نقل ریلی تهران در سالن های 14 و 15 در جریان است. تاریخ این نمایشگاه یکبار از 2 لغایت 5 خرداد تغییر کرد و زودتر برگزار شد.
در این نمایشگاه بین المللی شرکت های معتبر قطعه ساز و تجهیزات مرتبط با صنایع ریلی شرکت دارند. شرکت هایی مانند واگن پارس و واگن سازی تهران که در حوزه قطارهای شهری و مترو فعالیت می کنند از برند های نام آشنا برای جامعه ی عام و خاص هستند. شرکت معظم مپنا حضوری پررنگ دارد.

ماشین سازی اراک با ارائه ماکت هایی از پروژه های پل سازی خود شدیدا جلب توجه می کرد.

در مسیر رسیدن به سالن ها دو واگن قدیمی با تابلویی به نام "دریچه ای از خاطرات آهنی" با نمایش تصاویری ثابت و متحرک به صورت موزه ای تماشاگران زیادی را به سمت خود جذب می کند.

این نمایشگاه برای علاقه مندان ِ صنایع خودرویی ، مکانیک و خصوصا صنایع حمل و نقل جذابیت ِ خاصی دارد.


1393/02/30
کارگزاری اردیبهشت ایرانیان